Результати конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою

Дата: 05.08.2019 15:09

І Н Ф О Р М А Ц І Я  про оголошення переможця конкурсу з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів

Бочечківська сільська рада інформує, що 01.08.2019 р. відбулось засідання конкурсної комісії з відбору виконавця робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних  торгів.

Комісією були розглянуті конкурсні документи, при розгляді яких були враховані кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, та конкурсні пропозиції про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях) претендентів, визначених учасниками конкурсу.

За підсумками розгляду зазначених матеріалів, відповідно до набраних балів,  комісією визначено переможця конкурсу ПП «Десна-Експерт-М», місцезнаходження м.Чернігів, пр.Перемоги,14/53.