ХХХV сесія VIII скликання від 06.03.2023

Результати поіменного голосування двадцятої сесії сільської ради восьмого скликання від 06.03.2023

Рішення 35 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму організації поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні по Бочечківській сільській раді на 2023 рік

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2023 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Створення належних умов для навчання та виховання дітей закладів освіти Бочечківської сільської ради на 2023 рік" (нова редакція)

Про Програму підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Бочечківської сільської територіальної громади у умовах воєнного стану на 2023 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2023 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2022 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2023 рік"

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення (багаторічні насадження)

Про уточнення площ земельних ділянок