Право на інформацію

Порядок організації роботи у сфері забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Бочечківська сільська рада

На підставі Закону України „Про доступ до публічної інформації” кожен громадянин може звернутися до Бочечківської сільської ради та одержати публічну інформацію, передбачену законодавством.

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

З метою недопущення поширення коронавірусу COVID-19 та на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», пункту 19 протоколу № 2 від 10.03.2020 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19»  від 12.03.2020 обмежується особистий прийом запитувачів інформації. На період оголошеного карантину просимо уникати, за можливості, особистого відвідування органів державної влади.

Запит на інформацію можна подати:

по телефону – 5-76-33

електронною поштою  silrada368@ukr.net

письмово – вул.Тракторна, 2, с.Бочечки, Конотопський район, 41635

Форми запитів

Запит на інформацію можна подати:

усно – безпосередньо у приміщенні сільської ради (кабінет № 4) у робочі дні: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.15; п’ятниця - з 8.00 до 16.00.

по телефону – 5-76-33

електронною поштою  silrada368@ukr.net

письмово – вул.Тракторна, 2, с.Бочечки, Конотопський район, 41635

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Бочечківської сільської ради в кабінеті 4.

У кабінеті 4 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації в Бочечківській сільській раді покладена на організаційно-контрольний відділ виконавчого комітету Бочечківської сільської ради (головний спеціаліст – Григорець Ірина Анатоліївна, телефон 5-76-33, робочий кабінет № 4).

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації у структурних підрозділах Бочечківської сільської ради покладена на їх керівників.