Право на інформацію

Порядок організації роботи у сфері забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Бочечківська сільська рада

На підставі Закону України „Про доступ до публічної інформації” кожен громадянин може звернутися до Бочечківської сільської ради та одержати публічну інформацію, передбачену законодавством.

Запити можуть подаватися:

усно – безпосередньо у приміщенні сільської ради (кабінет № 4) у робочі дні: з понеділка по четвер – з 8.00 до 17.15; п’ятниця - з 8.00 до 16.00.

по телефону – 5-76-33

електронною поштою  silrada368@ukr.net

письмово – вул.Тракторна, 2, с.Бочечки, Конотопський район, 41635

Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним.

Форми запитів на інформацію можна отримати в приміщенні Бочечківської сільської ради в кабінеті 4.

У кабінеті 4 визначено спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями.

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації в Бочечківській сільській раді покладена на організаційно-контрольний відділ виконавчого комітету Бочечківської сільської ради (головний спеціаліст – Григорець Ірина Анатоліївна, телефон 5-76-33, робочий кабінет № 4).

Відповідальність за забезпечення доступу до публічної інформації у структурних підрозділах Бочечківської сільської ради покладена на їх керівників.