Публічні громадські обговорення

2024 рік

Інформацію оновлено: 29.02.2024

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

2022рік

Інформацію оновлено 27.12.2022

Іформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Шановні жителі Бочечківської сільської ради!

Відповідно до розпорядження Бочечківського сільського голови від 26.12.2022 № 178-ОД «Про громадське обговорення проекту Генерального плану із планом зонування с.Хижки" 12 січня 2023 року о 10.00 год. в селі Хижки в приміщенні сільського клубу відбудеться громадське обговорення проекту Генерального плану із планом зонування с.Хижки.

Замовник проекту: виконавчий комітет Бочечківської сільської ради.  Рішення сільської ради від 18.02.2019 "Про надання дозволу на розроблення містобудівної документації с.Хижки" (23 сесія сьоме скликання).

Розробник проекту: Приватне підприємство «Фішер-Архітектори та Інженери». Головний архітектор проекту - Рибачок С.І.

З матеріалами проекту Генерального плану с.Хижки можна ознайомитись протягом 5 днів (з 07 січня по 11 січня 2023 року) у приміщенні Хижківського старостинського округу.

Інформацію оновлено 15.03.2021

Іформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення

Шановні жителі Бочечківської сільської ради!

Відповідно до розпорядження Бочечківського сільського голови від 15.03.2021 № 64-ОД «Про громадське обговорення проєкту рішення Бочечківської сільської ради «Про припинення шляхом ліквідації Духанівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області».

1. Найменування організатора громадського обговорення – Виконавчий комітет Бочечківської сільської ради.

2. Мета: врахування думки жителів Бочечківської сільської ради щодо припинення шляхом ліквідації Духанівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області.

3. Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові, приймаються в письмовій формі, на адресу  Бочечківської сільської  ради:41635, Сумська область, с.Бочечки, вул. Тракторна, 2 або на електронну пошту: silrada368@ukr.net,  протягом 30 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

4. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – узагальнення висловлених в ході проведення громадського обговорення зауважень та пропозицій здійснюється організатором протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій. Після отримання висловлених пропозицій та проведеного аналізу відбудеться оприлюднення результатів громадського обговорення на сайті Бочечківської сільської  ради.

5. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у обговоренні питання   проєкту рішення про припинення шляхом ліквідації Духанівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області.

Інформацію оновлено 23.02.2021

Шановні жителі Бочечківської сільської ради!

Відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад», розпорядження Бочечківського сільського голови від 23.02.2021р. за № 55 ОД  «Про громадське обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи  «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради» проводиться громадське обговорення.

Тема:

Обговорення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи  «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради.

Пропозиції, висновки, зауваження та побажання учасників громадського обговорення із зазначенням прізвища, імені, по батькові, приймаються спільною  комісією  з підготовки проєкту договору про співробітництво,  в письмовій формі, на адресу  Бочечківської сільської  ради:41635, Сумська область, с.Бочечки, вул. Тракторна,2 або або на електронну пошту: silrada368@ukr.net, протягом 15 днів з дати опублікування повідомлення про його проведення.

Організатор проведення громадських обговорень:

Виконавчий комітет Бочечківської сільської ради

З проектом договору про співробітництво територіальних громад можна ознайомитись у приміщенні Бочечківської сільської ради за адресою: 41635, Сумська область, с.Бочечки, вул. Тракторна,2,  а також на офіційному веб-сайті Бочечківської сільської ради: