ХХХVІІІ сесія VIII скликання від 12.05.2023

Результати поіменного голосування тридцять восьмої сесії сільської ради восьмого скликання від 12.05.2023

Рішення 38 сесії 8 скликання:

Про передачу міжбюджетного трансферту

Про сільську Програму "Здійснення заходів із землеустрою на території Бочечківської сільської ради на 2023 рік"

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2023 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму соціального захисту окремих категорій населення Бочечківської сільської ради на 2023 рік (нова редакція)

Про затвердження фінансового плану на 2023 рік Комунального некомерційного підприємства "Бочечківська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про Програму підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Бочечківської сільської територіальної громади у умовах воєнного стану на 2023 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Розроблення планово-картографічних матеріалів, містобудівної документації та землевпорядної документації по встановленню та зміні меж населених пунктів Бочечківської сільської ради на 2023 рік" в новій редакції

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2023 рік (нова редакція)

Про сільську Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2023 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2022 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2023 рік"

Про погодження проєкту регуляторного акта - рішення сільської ради "Про встановлення на території Бочечківської сільської ради місцевих податків і зборів"

Про затвердження структури відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про надання дозволу на списання комунального майна Бочечківської сільської ради

Про передачу паливних матеріалів (дров) на баланс відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ТОВ "Біо Лат" та передачу земельної ділянки в оренду

Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Про уточнення площ земельних ділянок

Про розробку проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) межі населеного пункту - с.Сахни Конотопського району Сумської області

Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності, розташованих на території Бочечківської сільської ради