ХХІХ сесія VIII скликання від 15.12.2022

Результати поіменного голосування 29 сесії 8 скликання Бочечківської сільської ради від 15.12.2022

Рішення 29 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську програму "Створення належних умов для навчання та виховання дітей закладів освіти Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших закладів культури Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму надання пільг на послуги зв'язку окремим категоріям громадян Бочечківської сільської ради в 2022 році" (нова редакція)

Про сільську цільову Програму "Питна вода Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про Програму підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Бочечківської сільської територіальної громади у умовах воєнного стану на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2021 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Про затвердження структури та граничної чисельності виконавчого комітету Бочечківської сільської ради в новій редакції

Про передачу на баланс КП "Добродій-2018" матеріальних цінностей

Про впорядкування нумерації будинків

Про затвердження проекту землеустрою та передачу земельної ділянки в оренду