ХХІV сесія VIII скликання від 07.09.2022

Результати поіменного голосування 24 сесії 8 скликання Бочечківської сільської ради від 07.09.2022

Рішення 24 сесії 8 скликання:

Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства "Бочечківська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини" Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про сільську Програму фінансової підтримки комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства "Добродій 2018" на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2021 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Про затвердження структури відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про затвердження розпоряджень сільського голови, прийнятих у міжсесійний період

Про включення до Переліку другого типу об'єктів нерухомого майна комунальної власності Бочечківської сільської ради

Про оренду комунального майна у період воєнного стану

Про надання дозволу ТОВ АФ "Козацька" на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Про виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок (паїв)