ХХV сесія VIII скликання від 12.10.2022

Результати поіменного голосування двадцять п'ятої сесії сільської ради восьмого скликання від 12.10.2022

Рішення 25 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Поліцейський офіцер громади" на 2021-2023 роки Бочечківської сільської ради (нова редакція)

Про сільську програму фінансової підтримки комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2021 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Про включення до Переліку другого типу об'єктів нерухомого майна комунальної власності Бочечківської сільської ради

Про оренду комунального майна у період воєнного стану

Про передачу паливних матеріалів (дров) КНП Бочечківська АЗП-СМ Бочечківської сільської ради

Про передачу комунального майна бюджетним організаціям

Про внесення змін в договори оренди невитребуваних та неуспадкованих земельних ділянок (паїв)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності сільськогосподарського призначення та передачу земельної ділянки в оренду

Про розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності розташованих на території Бочечківської сільської ради