ХХVІІІ сесія VIII скликання від 01.12.2022

Результати поіменного голосування 28 сесії 8 скликання Бочечківської сільської ради від 01.12.2022

Рішення 28 сесії 8 скликання:

Про сільську Програму "Освіта Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Створення належних умов для навчання та виховання дітей закладів освіти Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Забезпечення палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та іних закладів культури Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму фінансової підтримки комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства "Добродій 2018" Бочечківської сільської ради  на 2022 рік (нова редакція)

Про Програму підвищення громадського порядку, безпеки та обороноздатності Бочечківської сільської територіальної громади в умовах воєнного стану на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму соціального захисту окремих категорій населення Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську програму "Створення належних умов для забезпечення пільгового перевезення окремих категорій громадян, які проживають на території Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про сільську Програму "Розроблення планово-картографічних матеріалів, містобудівної документації та землевпорядної документації по встановленню та зміні меж населених пунктів Бочечківської сільської ради на 2022 рік" (нова редакція)

Про передачу міжбюджетного трансферту щодо обслуговування дітей з інвалідністю Конотопського району у 2022 році

Про створення місцевого матеріального резерву (резервного фонду) для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму благоустрою Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про сільську Програму соціально-економічного розвитку Бочечківської сільської ради на 2022 рік (нова редакція)

Про внесення змін до рішення сільської ради від 22.12.2021 "Про бюджет Бочечківської сільської територіальної громади на 2022 рік"

Про затвердження плану діяльності Бочечківської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік

Про безоплатну передачу комунального майна для потреб ...

Про передачу комунального майна для потреб поліцейського офіцера громади

Про передачу паливних матеріалів (дров) КНП "Бочечківська АЗП-СМ" Бочечківської сільської ради

Про перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Бочечківської сільської ради Конотопського району Сумської області

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)

Про затвердження проектів землеустрою та передачу земельних ділянок в оренду

Про погодження переходу права на земельні ділянки та надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)