Святкування Дня матері у Сахнах

Дата: 13.05.2019 08:15

12 травня 2019 року у Сахнівському сільському клубі відбувся святковий концерт «На сонці тепленько, коло матусі гарненько» приурoчений дo Дня матері, який в Україні відзначається у другу неділю травня.

У заході взяли участь сільський голова Світлана Граченко, виконуючий обов’язки старости Людмила Шиленко та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради Світлана Степаненко, які звернулися до присутніх з вітальним словом, побажали щастя в очах, миру в серці, добробуту в родинах та роздали усім присутнім запашний коровай. На святі також були присутні представники ТОВ «БІОЛАТ» Наталія Карацюба та Світлана Маркова, які привітали всіх мам зі святом та вручили цінні подарунки матерям-героїням Ользі Пушкар та Олександрі Кононенко і коровай.

Яскравим доповненням заходу стала концертна програма за участю аматорів громади: гурту «Надія», тріо у складі Яни Шиленко, Валентини Листопад, Віти Карги та солістів: Злати Зимовець, Софії Бублик, Наталії Пономаренко, Ніни Сахно, Ірини Кириченко, Ганни Горкуші. Ведучі заходу Богдан Елітенко та Микола Колошин.