День медичного працівника
День медичного працівника - це одне із найважливіших та необхідних свят. Тому, саме сьогодні ми вітаємо найцінніших людей, яким довіряємо своє здоров'я.
Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм.
З нагоди свята привітала медичних працівників голова громади Світлана Миколаївна Граченко, яка побажала їм у цій нелегкій праці досягати висот професіоналізму і визнання. «Ви – наші рятівники та спасителі у найтяжчі хвилини життя! Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій доброті та професійній майстерності у людини з’являється віра та надія на одужання. Ви – запорука нашого здоров’я. То ж, бажаю вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою. І нехай саме ваше життя буде найкращим антидепресантом для вас. З Днем медика!» - сказала вона.
Також медиків привітав Народний депутат України Андрій Леонідович Деркач, вручивши подяки та нові тонометри для вимірювання тиску.