Бочечківська громада

Сумська область, Конотопський район

Конкурс щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах

Дата: 25.06.2019 15:22
Кількість переглядів: 1432

ОГОЛОШЕННЯ

Бочечківська сільська  рада оголошує конкурс щодо відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

 

КОНКУРС ВІДБУДЕТЬСЯ:  26 липня  2019 року о 11:00 в приміщенні  Бочечківської сільської ради за адресою: с. Бочечки, вул. Тракторна, 2,  Конотопський район, Сумська область.

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

 

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів з продажу права оренди  на земельні ділянки комунальної власності – землі сільскогосподарського призначення.

 

2. Дані про земельні ділянки:

 

№ з/п

Площа земельної ділянки, га

Кадастровий номер

 1.  

44,0648

5922083800:05:001:3359

 1.  

17,8808

5922083800:05:001:3428

 1.  

32,8543

5922080400:02:001:1031

 1.  

63,4015

5922080400:02:001:1032

 1.  

35,5291

5922080400:02:001:1033

 

3. Умови проведення конкурсу:

 • Конкурс з відбору виконавців земельних торгів щодо лотів, підготовка яких здійснюється.
 • Претендент повинен мати можливість фінансування підготовки лотів до продажу права оренди земельних ділянок за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів у відповідності до абзацу 2 частини 5 статті 136 Земельного кодексу України.
 • Виконання робіт із землеустрою та оцінки земель може здійснювати переможець конкурсу (у разі наявності у нього відповідних ліцензій), або підрядні організації, які мають відповідні ліцензії, за договором субпідряду.
 • Під час обрання переможця із числа учасників конкурсу з відбору виконавців земельних торгів враховуватиметься загальна оцінка балів конкурсної пропозиції кожного з учасників.
 • Переможець конкурсу забезпечує фінансування підготовки лотів до продажу на земельних торгах (виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, звіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки) за власний рахунок з наступним відшкодуванням йому витрат переможцем земельних торгів.
 • Переможець конкурсного відбору несе відповідальність перед організатором земельних торгів за невиконання зобов’язань третіми особами, координує надання послуг третіх осіб, створює умови та здійснює контроль за виконанням ними договірних зобов’язань. Конкурсна документація подається у запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з проведення земельних торгів» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.
 • У конверті мають міститися підтверджуючі документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.
 • Конкурсна пропозиція претендентів подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, термін виконання робіт (у календарних днях). Прийняття заяв припиняється за п’ять  робочих днів до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії. У разі неповноти, не відповідності наданих підтвердних документів вищезазначеним вимогам або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

 

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів:

 • заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів;
 • згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи-підприємця);
 • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;
 • копії ліцензій;
 • копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів;
 • інформація про продані лоти на земельних торгах: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною;
 • копії кваліфікаційних документів інженерів – землевпорядників, а у разі відсутності у штаті претендента спеціалістів інженерів – землевпорядників додатково надати договір субпідряду з проектною організацією, яка буде виконувати землевпорядні та землеоціночні роботи;
 • інформація про кількість виготовлених проектів землеустрою та технічної документації з експертної грошової оцінки земельної ділянки за останні двадцять чотири місяці претендентом або субпідрядною організацією, з якою претендент уклав договір на виконання відповідного виду робіт.

 

5. Строк подання конкурсної документації: до 21.07.2019 року до 17:00 год. включно.

 

6. Поштова адреса, за якою подаються документи 41635,  Сумська область, Конотопський  район, с. Бочечки, вул. Тракторна  буд.2

 

7. Інформація про проведення конкурсу: Конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою,оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах  відбудеться 26 липня  2019 року о 11 годині у приміщенні Бочечківської сільської ради ради за адресою: Сумська  область, Конотопський  район, с. Бочечки, вул. Тракторна,буд.2.

 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

41635, Сумська область, Конотопський  район, с. Бочечки вул. Тракторна, 2.

За додатковою інформацією щодо конкурсу звертатись до Бочечківської сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь