День села Козацьке
28 липня у селі Козацьке Бочечківської сільської ради відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня села. На святі були присутні керівники Бочечківської ОТГ, Конотопської РДА та Конотопської районної ради, які звернулися до жителів та гостей села з привітаннями. Урочисті заходи розпочалися з відкриття світлового фонтану та дитячого ігрового майданчика, спонсором будівництва якого став керівник ТОВ АФ «Козацька» Віктор Григорович Гала.
Основна конструкція водограю схована під гранітним покриттям, з якого вгору б’ють 16 струменів води. У вечірній час фонтан розквітає неймовірними барвами завдяки кольоровій підсвітці, колір якої динамічно змінюється.
На гостей свята чекала розважальна програма за участі працівників культури та аматорів сцени села Козацьке. Бажаючі мали змогу поласувати смачною ухою та шашликами, солодощами і медом, які презентувала ТОВ АФ "Козацька" та приватні підприємці села.
Наступним етапом у розбудові рекреаційної інфраструктури центру села Козацьке стане озеленення території довкола водограю. Цей соціальний проект покликаний забезпечити цікаве дозвілля та якісний відпочинок жителів громади.