Семінар Центру зайнятості населення

Дата: 11.10.2019 16:01

10 жовтня 2019 року Бочечківська ОТГ приймала делегацію керівників та спеціалістів центрів зайнятості населення Донецької та Луганської областей в рамках семінару організованого Сумським обласним та Конотопським міськрайонним центрами зайнятості. Учні Бочечківського НВК провели для гостей громади екскурсію по парку-пам’ятці княгині Львової, де протягом останніх двох років проводилися заходи з благоустрою за кошти місцевого бюджету із залученням на громадські роботи понад 20 осіб з числа безробітних жителів громади, які перебувають на обліку центру зайнятості. До 95% коштів на оплату праці взяв на себе Конотопський міськрайонний центр зайнятості.