Центр зайнятості інформує

Конотопським центром зайнятості

з метою попередження розповсюдження

коронавірусної інфекції:

1. Скасовано заплановані групові та масові заходи.

2. Призупинено відвідування центру зайнятості зареєстрованими безробітними (прийом яким призначено з 17.03.2020 по 03.04.2020).

3. Всіх  зареєстрованих безробітних засобами телефонного чи електронного зв'язку буде повідомлено щодо режиму роботи центру зайнятості. Прохання брати слухавку з невідомих номерів!!!

4. Особи, які виявили бажання зареєструватись, подають документи через засоби електронного зв'язку або скриньки для реєстрації, що знаходяться біля входу до центру зайнятості (зазначають особисті дані, номер телефону, мету звернення та копії документів для реєстрації, перелік яких надано нижче).

5. Адреса електронної пошти Конотопського міськрайцентру зайнятості cz.konotop@ukr.net, cz@knt.socz.gov.ua.

6. Номер телефону гарячої лінії  Конотопського міськрайцентру зайнятості   0687079198; (05447) 6-83-70; 6-22-15; 2-55-27; 2-55-51 (з 8.00 до 17.15 понеділок-четвер; з 8.00 до 16.00 п'ятниця).

7. Номер телефону гарячої лінії Сумського обласного центру зайнятості  (05442) 68-55-19 (в робочий час)  або за електронними адресами: shutko-ludmila@socz.gov.ua

usenko-inna@ socz.gov.ua.

Копії документів необхідних для реєстрації:

• копія паспорту (1, 2 сторінки, прописка);
  • копія ідентифікаційного коду;
  • копія документу, який підтверджує останню зайнятість;
  • копія документу про освіту;
  • заява про надання статусу безробітного (затверджена Наказом Мінсоцполітики від 19.12.2018 №1911 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1515-18).
  • заява про призначення допомоги по безробіттю (затверджена Наказом Мінсоцполітики від 15.06.2015 №613 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0821-15).

Додатково

Для осіб з інвалідністю:

• копія довідки МСЕК;
  • копія індивідуальної програми реабілітації.

Для військовослужбовців та учасників АТО:

• копія військового квитка (з усіма періодами служби, причиною звільнення та відміткою про взяття  на військовий облік);
  • копія витягу з наказу про звільнення;
  • копія довідки про безпосередню участь у АТО;
  • копія посвідчення УБД.