Обмежувальні протиепідемічні заходи на території Бочечківської громади

Дата: 09.04.2020 14:06

Шановні жителі Бочечківської ОТГ!

На виконання пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України Д.А. Шмигаля від 03.04.2020 № 12702/14/120 відповідно до статей 29, 30, 32 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня  2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та згідно протокольного рішення засідання комісії Бочечківської сільської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на території громади запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (з 00 год. 01 хв. суботи до 6 год.00 хв. першого робочого дня після вихідних (святкових) днів).

Дотримуйтесь рекомендацій і будьте здорові!

Комісія з питань ТЕБ та НС