Привітання зі світлим та радісним святом Великодня

Дата: 15.04.2020 11:41

Шановні жителі Бочечківської громади, у день Пасхи ми радіємо очищенню від повсякденних турбот і тіні зневіри. Христове Воскресіння об’єднує всіх нас вірою у перемогу світла над темрявою, добра над злом, життя над смертю. Сьогодні ми відкриваємо Богові свої душі, просимо наповнити їх духовною силою і надією. У цей день ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили — Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації. Зустрічайте його з чистою душею і добрим сумлінням. Христос Воскрес ми говоримо з надією і посмішкою.

Бажаємо, щоб мир і добро з небес сьогодні зійшли. Здоров’я вам, радості, умиротворення, спокою у душі, святого натхнення, підтримки близьких, допомоги від друзів, всіх земних благ і душевного розвитку, міцної віри в краще, безмежної любові і надії, удачі та багато світлих днів. Нехай Пасхальне Свято стане для кожного початком нового життя — кращого і добрішого.

Бажаємо всім добра, злагоди і щастя! Зі святом Великодня!