Подяка народному депутату України Деркачу Андрію Леонідовичу
Піклуючись про здоров'я та безпеку громадян похилого віку під час перебування на самоізоляції в період запровадженого карантину, напередодні Великодніх свят, народний депутат Верховної Ради України Деркач Андрій Леонідович за сприяння благодійного фонду "Наше майбутнє" надав допомогу у вигляді продуктових наборів.
Громадяни всієї Бочечківської громади висловлюють щиру подяку народному депутату України Деркачу Андрію Леонідовичу, за постійну підтримку та надання благодійної допомоги.
Підтримуючи людей в нелегкі часи сьогодення, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а впевненість та надію в завтрашньому дні людям, які потребують повсякденного піклування і уваги.
Ваша постійна допомога та підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем людей, які сьогодні опинилися в скрутному становищі і потребують уваги.
Напередодні світлого дня Воскресіння Христового дозвольте привітати Вас та побажати здоров’я, натхнення на благі справи, злагоди, взаєморозуміння та душевного спокою. Хай Господь Бог нагородить Вас за розуміння, підтримку, за Вашу натхненну і самовіддану працю.
З повагою та вдячністю Бочечківська громада!