Привітання до Дня пам'яті та примирення

Дата: 07.05.2020 10:23

Найщиріші вітання до Дня пам'яті та примирення

надсилають жителям Бочечківської громади

сільський голова С.М. Граченко,

в.о. старост Сахнівського старостинського округу Л.М. Шиленко, Козацького старостинського округу Л.М. Сліпухіна,

Хижківського старостинського округу С.О. Кийкова

Друга світова війна — свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів-українців, що боролися проти нацизму. За важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат вони змогли захистити свій дім і Батьківщину.

Минають роки, але пам’ять про страшну трагедію, яка пройшлася по долі чи не кожної родини в Україні, в Європі, багатьох родин по всьому світу залишається в наших серцях і думах.

Сьогодні проти України здійснюється військова агресія. І ми знову змушені відстоювати нашу незалежність і європейські цінності. Ми платимо за це високу ціну, але ми переможемо!

Ми схиляємо голову перед тими, хто віддав своє життя за рідну землю, які мужньо боролися на фронтах, хто день за днем наближав звільнення України від нацизму. Вічна їм слава, вічна їм пам’ять!

Шановні ветерани, учасники бойових дій! Дорогі земляки!

Бажаємо Вам, Вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя та благополуччя, лише мирних днів і добрих звісток, сонячного неба над головою і спокою в кожен дім. Нехай дитячий сміх розливається над кожним домом, і війна ніколи не торкнеться навіть маленької частинки вашого життя. Бажаємо щастя в кожному подиху і цінності того, що є життя з усіма його радощами, є сім'я і люблячі Вас люди. Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Честь і слава героям!