Допомога від Міжнародного благодійного фонду «Карітас України»

Дата: 09.06.2020 11:46

Світ охопила пандемія коронавірусу COVID-19. Не оминула вона і Бочечківську громаду. Це стало серйозним випробовуванням для суспільства.

Нелегка ноша припала на плечі всіх, а особливо медичних  працівників  в  період  пандемії  коронавірусу. Але завдяки зусиллям влади, професіоналізму медиків та відповідальності жителів на сьогоднішній день ми подолали вірус на території громади.

Відповідно до Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України» Бочечківська об'єднана територіальна громада отримала допомогу в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19», яка надійшла у вигляді двох «Скриньок здоров’я громади», що містять засоби індивідуального захисту та предмети першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я: рукавички, маски, окуляри, халати, безконтактні термометри, респіратори та дезінфікуючі засоби.

Керівництво громади, колектив Бочечківської «АЗП-СМ» висловлюють щирі слова вдячності за надану допомогу!

Дані скриньки - вагома допомога медичним працівникам.