Робочий візит голови Сумської ОДА до громади

Дата: 19.06.2020 13:27

19 червня 2020 року з робочим візитом до Бочечківської громади завітали голова Сумської обласної державної адміністрації Роман Грищенко у супроводі голови Конотопської районної ради Анатолія Боярчука, т.в.о. голови Конотопської районної державної адміністрації Тетяни Шерудило.

В ході візиту голова Сумської ОДА відвідав медичні заклади та з нагоди професійного свята – Дня медичних працівників, урочисто вручив новий мікроскоп для проведення лабораторних досліджень.

До привітань з нагоди професійного свята також долучилися народний депутат України Андрій Деркач, який передав медикам грамоти і цінні подарунки та Бочечківський сільський голова Світлана Граченко, яка вручила колективу Комунального некомерційного підприємства «Бочечківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Бочечківської сільської ради подяку з подарунками та побажаннями здоров'я, родинного затишку і благополуччя.