З ДНЕМ КОНТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ МОЛОДІ!
Шановні жителі Бочечківської об'єднаної територіальної громади!
Конституція України увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності, демократії і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права та захист свобод людини - фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення українського соціуму. Основний Закон, що гарантує права та свободи, наблизив Україну до країн з розвинутою демократією та остаточно утвердив незалежність нової європейської держави.
В умовах сьогодення ми всі відчули, якою дорогою ціною усім нам доводиться відстоювати основні конституційні засади нашої державності – незалежність, суверенітет, унітарність, цілісність і недоторканість території, демократію, свободу.
Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності!
Цього року День Конституції України співпав з одним з найяскравіших та динамічних свят - Днем молоді, який відзначається щорічно в останню неділю червня.
Це свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Адже молодість - це прекрасна пора, коли відкриті тисячі доріг, весь світ, як на долоні і будь-яка справа до снаги!
В цей прекрасний літній день бажаємо Вам наснаги, гарних перспектив, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваших мрій та планів.
Насолоджуйтесь усім найкращим, що є в житті, не бійтеся перешкод, а мужньо їх долайте. Будьте завжди веселими, безпосередніми, завзятими до будь-яких справ.
Щиро зичимо всім міцного здоров’я, бадьорості духу, світлого настрою, благополуччя та мирного неба! Нехай ці свята додадуть всім наснаги для плідної праці та увінчаються значними здобутками в ім’я процвітання нашої Батьківщини!
Залишайтеся молодими, любіть життя! Прагніть до нових перемог і звершень. Зі святом!
З повагою
Бочечківський сільський голова та в.о. старост