Привітання сільського голови з Днем визволення та з днем села
Дорогі учасники війни, солдатські вдови, діти війни!
Шановні жителі Бочечківської громади!
76 років тому, у вересневі дні 1944 року, землі нашої громади було звільнено від фашистських загарбників, але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.
Ні біль важких втрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам'ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні. Вони – у пам’яті кожної родини, у назвах вулиць і площ, у полум’яних квітах біля меморіалів Слави.
У цей день бажаємо вам і вашим родинам благополуччя і процвітання, світлих перспектив вам і вашим нащадкам.
Ще цей день для жителів сіл Сахни, Бондарі Савойське став днем села. Тож нехай живе ваше село, народжуються і підростають діти. Нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.
З повагою сільський голова Світлана ГРАЧЕНКО та в.о. старост