Європейський пробіг заради миру

Дата: 23.09.2020 15:17

Всесвітній біг миру заради гармонії - це міжнародна естафета, яка проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Метою естафети є прагнення сприяти дружбі і взаєморозумінню між народами. Будь-хто може пронести факел кілька кілометрів або кілька кроків маршрутом естафети чи просто потримати його з думкою про мир і гармонію у світі.

Європейський тиждень спорту є однією з ключових подій у сфері спорту на континенті і має на меті популяризацію спорту та фізичної активності по всій Європі.

21 вересня 2020 року, голова Бочечківської ОТГ Світлана Граченко  та начальник відділу освіти, культури і туризму, молоді та спорту Світлана Степаненко зустріли команду марафонців з усієї України – учасників «Європейського пробігу заради миру» запашним короваєм. У селі Козацьке до учасників пробігу долучився директор ТОВ АФ «Козацька» Віктор Гала. На межі Бочечківської та Кролевецької ОТГ вогонь миру успішно передано начальнику відділу молоді та спорту Кролевецької ОТГ.

Фото без опису       Фото без опису

Фото без опису            Фото без опису