Заходи до Дня партизанської слави

Дата: 24.09.2020 09:23

22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави. З метою вшанування подвигу підпільно-партизанського руху у нашій державі і Конотопщині зокрема, у Козацькому НВК було проведено ряд заходів.

Учні 8-11 класів вшанували подвиг партизанів біля пам’ятного знаку першого бою партизанського загону, що діяв на Конотопщині –  «Смерть фашизму». Урочистості було розпочато з історичного екскурсу проведеного заступником директора з навчально-виховної роботи Соколовською О.М., яка повідомила про значення партизанського руху в Україні та, зокрема,  прикладені зусилля партизан Конотопщини для наближення Дня Перемоги  над фашистськими загарбниками. Після урочистої лінійки, сформованими загонами змагалися у проходженні квесту «Партизанськими стежками». Кожен загін пройшов такі станції: «Стрілецька», «Пісенна», «Медична», «Спортивна», «Переправа», «Лабіринт». Кожен із учасників продемонстрував  спритність,  кмітливість і вправність. Всі учні з користю провели час і отримали позитивні емоції.

Фото без опису                  Фото без опису

Фото без опису              Фото без опису