30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Дата: 30.09.2020 10:08

30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек.

Шановні  працівники  бібліотечних закладів громади! Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Ще з давніх давен  бібліотека була храмом знань, де зберігаються безцінні духовні скарби, які живлять могутнє коріння народу вічними інтелектуальними та культурними цінностями, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

В умовах сьогодення наші бібліотеки знаходять і впроваджують нові форми спілкування з читачами. Вони беруть участь у створенні сучасного інформаційного простору, сприяють формуванню моральних принципів підростаючого покоління.

Професія бібліотекаря  надзвичайно важлива, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань.

У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів.

З повагою Бочечківський сільський голова Світлана ГРАЧЕНКО

та в.о. старост