1 ЖОВТНЯ - ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2020 11:18

Дорогі представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди

Міжнародного дня людей похилого віку!

Ця дата – чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, бабусям та дідусям, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток громади, за багаторічну працю, доброту та мудрість.

Старше покоління – це втілення народної мудрості, чималий життєвий досвід, енергія, оптимізм і активна громадська позиція. Такі якості – найкращий взірець і приклад для підростаючого покоління, для всіх нас. Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього.

Чимало випробувань, болю і втрат довелося Вам пережити та зберегти гідність, віру, любов, які ви пронесли через все своє життя. Бути вашими нащадками – велика честь і відповідальність.

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними громадянами свого краю і держави.

В цей день, ми низько схиляємо перед Вами свої голови. Нехай завжди Вас оточують увагою і піклуванням близькі люди, нехай тішать своїми успіхами діти, внуки та правнуки і нехай ніщо не засмучує ваші будні. Міцного здоров`я Вам, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою!

Бажаємо вам, шановні, найголовнішого – здоров’я, миру, оптимізму та благополуччя!

Бочечківський сільський голова Світлана ГРАЧЕНКО та в.о. старост