З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Дата: 02.10.2020 11:45

Шановні освітяни!

Прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти!

Кожна людина крізь усе життя несе спогади про свою школу, про першу вчительку, яка стала другою мамою. Ви вчите дітей не тільки читати і писати, а й бути, насамперед, людьми. Бути вчителем – це справді покликання. Адже саме ви сієте в душах дітей зерна мудрості та доброти, розвиваєте найкращі якості та даєте дорогу в майбутнє життя.

Ми щиро вдячні вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, до своєї професії, за вашу педагогічну майстерність i безкорисливе добро, яке повсякчас ви даруєте своїм вихованцям. Впевнені, що ваша невичерпна енергія, плідна творча діяльність завжди сприятимуть формуванню у дітей та молоді патріотичних і духовних ідеалів.

Ми всі віримо у ваш талант, творчий неспокій і зі свого боку робимо все можливе, щоб поліпшувались умови праці педагогів і навчання учнів, бо збудувати сильну державу та розвивати нашу маленьку громаду можна лише за умови виховання високоосвічених і свідомих громадян.

Дозвольте, шановні освітяни, побажати вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму. Нехай у ваших оселях панує добро і достаток, у душах – тепло і щедрість, творчість і наснага, а ваші серця зігріває людська довіра та повага. Миру і злагоди усім вашим родинам.

Дякуємо вам за терпіння, відданість справі та любов до своїх учнів!

Нехай ніколи не заросте дорога до школи, а отже – й до ваших сердець, дорогі освітяни.

З повагою Бочечківський сільський голова Світлана ГРАЧЕНКО

та в.о. старост