СУБ’ЄКТИ ГОСПОДАРЮВАННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ СУМЩИНИ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ ПІДТРИМКУ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ

Дата: 19.10.2020 08:45

Відшкодування та фінансова підтримка надається за напрямками: 1) підтримка галузі ягідництва; 2) виробництво органічної продукції; 3) виплата часткового відшкодування за збереження та утримання генофонду лебединської та української бурої молочної порід великої рогатої худоби; 4) часткове відшкодування витрат, пов'язаних із придбанням для подальшого відтворення племінних свинок та кнурців вітчизняного походження.

Також місцеві підприємці, діяльність яких пов’язана з агропромисловою галуззю Сумщини, можуть подавати заявки на: 5) часткове відшкодування вартості придбаного в племінних господарствах поголів'я молодняка овець; 6) підвищення кваліфікації відповідних менеджерів органів місцевого самоврядування; 7) часткове відшкодування витрат на придбання установки індивідуального доїння (доїльного апарату), машин та обладнання первинної обробки молока вітчизняного виробництва.