Вітання з Днем автомобіліста і дорожника!

Дата: 23.10.2020 14:14

Шановні водії,

працівники автомобільного транспорту та автодорожнього господарства

щиро вітаємо вас з професійним святом –

Днем автомобіліста і дорожника!

Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. Від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян.

Автомобіліст – професія особлива, дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму.

Автомобілісти та дорожники самовіддано ставляться до своєї справи. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Від майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслуженої поваги.

Своєю невтомною працею ви робите вагомий внесок у розвиток України та нашого рідного краю. Ми є свідками того, як на очах удосконалюються автошляхи, що неабияк сприяє безпеці руху. Розвивається та вдосконалюється мережа автобусних маршрутів, тож жителі нашої громади легко можуть дістатися до районного та обласного центрів.

Щиро бажаємо всім водіям, працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, а вдома завжди чекають рідні та близькі!

Бочечківський сільський голова Світлана ГРАЧЕНКО та в.о.старост