Вітання з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 30.10.2020 09:27

Шановні працівники соціальної сфери!

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.

Кажуть добро повертається до людини сторицею. Про це, як ніхто, знають працівники соціальної сфери. Ви покликані допомагати, нести в світ милосердя. Ви даруєте людям надію на краще, вчасно подаючи руку допомоги тим, хто цього потребує. Для багатьох з вас слова Івана Франка — «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим», стали сенсом життя.

Сьогодні ми вітаємо вас, шановні працівники соціальної сфери, з професійним святом. Сьогодні всі теплі слова і побажання для вас. Ви цього заслуговуєте, бо, зазвичай, звикли самі дарувати тепло іншим, підтримувати словом, порадою. Переконані, що лише люди з великим серцем та щирою душею, ті, хто завжди готовий прийти на допомогу, обирають таку нелегку, але надзвичайно потрібну професію

Важко навіть уявити - скільки вами зроблено добрих справ за роки праці, скільки одиноких сердець знайшло прихисток, тепло і увагу завдяки вашій небайдужості і турботі.

Тож хочемо побажати вам міцного здоров’я, терпіння і мудрості, домашнього затишку і тепла, достатку та добробуту.

Спасибі вам за розуміння, за самовіддану працю. Зі святом!»

З повагою Бочечківський сільський голова та в.о. старост громади.