Інформація про оголошення конкурсу назайняття вакантної посади

Дата: 09.10.2020 11:01

Бочечківська сільська рада, що знаходиться за адресою: Сумська обл., Конотопський р-н., с.Бочечки, вул.Тракторна, 2, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади начальника  відділу фінансів та економічного розвитку Бочечківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

- громадянство України;

- повна вища освіта, освітньо-кваліфікаційний рівень магістра, спеціаліста;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід доботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше 2 років;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері;

- обов’язкові знання законодавчих актів та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, бюджетного законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про конкурс.

Додаткова інформація надається посадовими особами виконавчого комітету Бочечківської сільської ради за телефоном 57-6-33.