ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ'ЯТЬ...

Дата: 16.11.2020 14:09

Бочечківський сільський голова, виконуючі обов’язки старост, депутатський корпус сільської ради, працівники виконавчого комітету та всі жителі Бочечківської громади висловлюють щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати - передчасної смерті депутата районної ради Лугового Олександра Петровича.

Відійшла у Вічність добра і щира людина. Не вистачає слів, щоб передати смуток, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й інших людей, залишивши сльози та смуток. Полумя болю обпікає душу від думки, що Олександра Петровича ніколи не буде поряд з нами. Не почуємо мудрої поради, не відчуємо надійної підтримки, не побачимо щирого погляду й теплої усмішки. Нестерпний біль і невимовна туга не покидають нас.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи. Нехай Всевишній охороняє його світлу душу в Царстві Небеснім.