Виставка – роздум «Біль серця…Біль душі…»

Дата: 27.11.2020 14:50

Прошу у серці запаліть

Скорботи полум’я священне.

Та крізь століття пронесіть

Сльозу безвинно убієнних.

В останню суботу листопада вся Україна вшановує пам’ять жертв Голодоморів 1932 – 1933 років. Повсюди проходять панахиди в пам’ять про загиблих від насильницької голодної смерті. Виставка – роздум «Біль серця…Біль душі…»  була організована в Бочечківській сільській бібліотеці до  трагічних подій 1932 – 1933рр. На виставці представлені документальні книги та матеріали періодичних видань,  художньо – документальні твори від українських письменників  за такими розділами: «Чорна сповідь моєї  Вітчизни», «Голодомор 32-33 років на Сумщині», «Трагічні сторінки голодомору в українській літературі». Всіх бажаючих запрошуємо до сільської бібліотеки для ознайомлення з матеріалами виставки, а 28 листопада долучитися до всеукраїнської  акція «Запали свічку пам’яті».