З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Дата: 06.12.2020 10:04

Шановні військовослужбовці Збойних Сил України!

Армія – це один з основних елементів стабільного і впевненого розвитку держави. Сьогодні, як ніколи, українці розуміють значення власної армії, призначення якої захищати суверенітет та незалежність держави від наступу зовнішніх агресорів.

Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які котрий рік в умовах війни демонструють мужність, силу духу та неабияке бажання перемогти ворога. Саме на боєздатні Збройні Сили українці покладають свої мрії та надії про мир, процвітання країни.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Дякуємо батькам та матерям, які виховали синів та дочок, котрі сміло вдягнули військову форму, обрали професію захисника, а в умовах війни на передовій захищають кордони України!

Шановні військові, щиро вітаємо вас зі святом, бажаємо не втрачати віри, завжди пам’ятати, що вдома на вас чекають рідні та близькі люди, які щодня моляться за Вас!

Бажаємо вам та вашим родинам добробуту, збереження військових традицій, нових перемог, звершень у благородній справі служіння Вітчизні. Нехай сміливість і мужність допомагають вам долати всі труднощі, які зустрічаються на життєвому шляху!

Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости