Подарунки до новорічних свят від народного депутата України Андрія ДЕРКАЧА

Дата: 17.12.2020 14:58

День Святого Миколая – це особливе свято, якого з нетерпінням чекають як дорослі, так і малі. Кожен з нас щиро вірить, що за свої добрі вчинки протягом року отримає бажаний подарунок від Чудотворця.

Свято Миколая – чудова нагода робити добрі справи, дарувати тепло свого серця і турботу тим, хто її найбільше потребує і чекає.

З нагоди новорічних та різдвяних свят народний депутат України Андрій Леонідович ДЕРКАЧ, лідер партії «НАШ КРАЙ» привітав солодкими подарунками дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей. Подарунки дітям вручали Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ, заступники сільського голови, старости, а також настоятель Миколаївської церкви отець Олексій.

Бочечківська територіальна громада висловлює подяку народному депутату Андрію Деркачу за те, що підтримує, створюючи диво та даруючи дітям щастя і позитивні емоції.

Фото без опису    Фото без опису

Фото без опису      Фото без опису