Привітання Бочечківського сільського голови з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2020 09:47

Шановні жителі громади! Дорогі земляки!

Вступаючи у новий відлік часу, традиційно підсумовуємо зроблене за рік, плекаємо надію на краще майбутнє та віримо у здійснення планів і задумів.

2020 рік ми прожили гідно. Це був рік наполегливої праці, завдяки якій ми примножили свої здобутки, набули нового досвіду. Дякую усім, хто творив добрі справи, докладав зусиль, аби наша рідна громада стала кращою.

Новий рік ставить нові завдання. Впевнений у наших силах та в єдності спільних дій. Щиро бажаю, щоб 2021 рік прийшов до нас із миром. Низький уклін нашим захисникам, велика їм вдячність за мужність і патріотизм. Ми пишаємося нашими Героями. Водночас молимося за душі бійців, котрі загинули, захищаючи цілісність нашої держави.

Зичу, щоб Новий рік став для кожного з Вас, шановні земляки, роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення! Нехай у кожній оселі будуть щастя й добробут, радість і удача, у кожній родині панують взаєморозуміння, злагода і любов. Хай світло новорічних вогнів зігріває Ваші душі, а таїнство Різдва Христового наповнить серця вірою у кращий завтрашній день.

З Новим роком! Із Різдвом Христовим!

З повагою Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ

та старости