ПРОЄКТ EUКРАЇНА РОЗПОВІСТЬ ПРО СПРОЩЕНІ МОЖЛИВОСТІ ОТРИМАННЯ ДЕРЖПОСЛУГ, ЩО ВІДКРИВАЄ ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Дата: 12.01.2021 09:29

За ініціативи Віце-прем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України і за підтримки Представництва ЄС в Україні (European Union in Ukraine) відбувається інформаційна кампанія EUКраїна, яка простими словами розповідає про те, як євроінтеграція змінює на краще життя українців

Спрощений, орієнтований на кожного громадянина, доступ до державних послуг є частиною демократії. Кожного разу, коли ви реєструєтесь в електронній черзі ЦНАПу без «рєшал» і коробки цукерок; коли ви отримуєте необхідну довідку просто з дому через додаток «Дія»; коли в цьому ж додатку оформляєте допомогу при народженні дитини або відкриваєте ФОП – це означає, що держава виконує свою роботу – служить своїм громадянам. Це – євроінтеграція.

Пам’ятаєте багатогодинні черги в державних установах, де треба було займати місце з шостої ранку? Постійне відчуття приниження, коли доводилося звертатися до чиновників, щоб зробити прості речі – зареєструвати шлюб, народження дитини, право власності?

Демократія – це не лише про вибори президента чи депутатів. Демократія – це в першу чергу про те, що громадяни мають право вимагати від обраної ними влади поваги до себе та своєї гідності. Вимагати того, щоб держава працювала в їхніх інтересах, задля їхньої зручності. І саме тому демократія є однією з 6 базових цінностей Європейського Союзу. Усвідомлення того, що демократична держава це сервіс, який ми, громадяни, найняли на роботу і оплачуємо цю роботу зі своїх податків.

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUкраїна тут: https://association4u.in.ua/

#Інтегруємось!

#ЦеЄвроінтеграція!

Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції