Аматори сцени Бочечківського будинку культури представили відео-ролик «Зі старим новим роком Вас вітаєм, щастя на весь рік бажаєм!»

Дата: 13.01.2021 12:20

Останній день старого і перший день нового року українці відзначали як свята Меланки (Маланки) і Василя. На відміну від Різдва і Хрещення, ці дні не мали важливого значення в релігійному календарі, тому в їхній обрядовості майже непомітно церковних мотивів.

Специфічними складовими традиційного українського новоріччя були величальні обходи й поздоровлення (щедрування, засівання), ритуальний обмін вечерею, обряди та ігри з масками ("Маланка", "Коза") та інші. Деякі з них широко побутують й донині.

Відео-ролик «Зі старим новим роком Вас вітаєм, щастя на весь рік бажаєм!» представлений від аматорів сцени Бочечківського будинку культури можна переглґнути за посиланням: https://www.facebook.com/100018090421468/videos/765877867358554/?notif_id=1610533326332773&notif_t=video_processed&ref=notif