28 січня 2021 року Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ провів зустріч з мешканцями села Хижки

Дата: 28.01.2021 14:31

До керівника громади селяни Хижків звернулися з проблемним питаннями соціально-побутового характеру, такими як ремонт доріг, отримання матеріальної допомоги, утримання обслуговуючого кооперативу по воді та іншими питаннями.

Разом з сільським головою на зустрічі були присутні заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр КИРІЙ, староста Хижківського старостинського округу Анатолій КАЛІН, головний спеціаліст (юрисконсульт) Марина ЛАРІОНОВА, спеціаліст відділу земельних ресурсів Наталія КОВАЛЕНКО, спеціаліст з питань державної реєстрації відділу з питань державної реєстрації Оксана ЖУКОВА.

В ході зустрічі громадяни звертались за наданням роз'яснень до присутніх посадових осіб сільської ради з питань оформлення пенсії, складання заповітів, отримання матеріальної допомоги, оформлення документів для взяття під супровід одиноких пенсіонерів.

З усіх порушених проблем були дані детальні роз'яснення.  Питання, що потребують додаткового вивчення, взяті на контроль та передані відповідним структурним підрозділам для їх подальшого опрацювання.

Під час проведення зустрічі були дотримані карантинні вимоги щодо заходів безпеки в боротьбі з СОVID – 19.

Фото без опису     Фото без опису