29 СІЧНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата: 29.01.2021 11:07

Шановні мешканці громади!

29 січня — День пам’яті героїв Крут, день пам’яті про подвиг українських студентів, полеглих у бою з більшовиками. Українські юнаки загинули і власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу. Не можна викреслити з людської пам'яті той великий та безсмертний подвиг юнаків, які захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Незважаючи на те, що бій під Крутами – невеликий епізод радянсько-української війни, котрий не мав вирішального значення, одначе у свідомості багатьох особливої уваги набув завдяки жертовності української молоді. Подвиг цих студентів-героїв назавжди залишиться у нашій пам’яті та в наших серцях.

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Вони завжди залишаться Героями та взірцем палкої любові до Батьківщини.

Віддаємо шану нашим захисникам, які сьогодні стоять на сторожі кордонів Української держави.

Щиро віримо: мир повернеться в Україну!

З повагою Бочечківський сільський голова ВІКТОР БОРОШНЄВ

та старости