ІНФОРМАЦІЯ ПРО ОЧІКУВАНІ СКЛАДНІ ПОГОДНІ УМОВИ

Дата: 08.02.2021 14:45

За інформацією Сумського обласного центру з гідрометеорології протягом доби 9 лютого 2021 року по Сумській області очікується значний сніг, пориви південно-східного вітру 15-20 м/с, хуртовина, на дорогах ожеледиця.

10 лютого: хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температури повітря вночі 7-12 морозу, місцями до 17 морозу, вдень 4-9 морозу;

11 лютого: хмарно з проясненнями, вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 7-12 морозу, місцями до 17 морозу, вдень 2-7 морозу;

12 лютого: хмарно з проясненнями, часом опади, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-східний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1-6 морозу, вдень від 3 морозу до 2 тепла.

13 лютого: хмарно з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби 10-15 морозу.

Значний сніг та ожеледь, пориви вітру та хуртовини ускладнюватимуть роботу галузей енергетики, зв’язку, транспорту, дорожніх та комунальних служб.

Складні погодні умови можуть бути небезпечними для пішоходів і автотранспорту.

Будьте обережні!