ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2021 13:50

15 лютого Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та керуючий справами виконавчого комітету Ірина ЛУЧЕНКО взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 32-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У своєму виступі перед присутніми на мітингу Віктор БОРОШНЄВ побажав воїнам-інтернаціоналістам здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, добра і миру. Згадав про героїв, які загинули при виконанні свого військового обов’язку.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Віктор БОРОШНЄВ оголосив Подяку Бочечківського сільського голови Антропову Леоніду Михайловичу та Спиці Віктору Олексійовичу, жителям села Бочечки, учасникам бойових дій на території Афганістану.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військовий обов’язок.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих земляків у бойових діях на території інших держав та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Фото без опису     Фото без опису

Фото без опису    Фото без опису