Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Дата: 15.02.2021 16:21

Бочечківська сільська рада, що знаходиться за адресою: Сумська обл., Конотопський р-н., с.Бочечки, вул.Тракторна, 2, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  провідного спеціаліста відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Бочечківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

- громадянство України;

- вища освіта не нижче ступеня бакалавра;

- без вимог до стажу роботи;

- вільне володіння державною мовою;

- володіння основними навиками роботи на комп’ютері;

- обов’язкові знання законодавчих актів та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування та роботи з питань соціального захисту населення.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення про конкурс.

Додаткова інформація надається посадовими особами виконавчого комітету Бочечківської сільської ради за телефоном 57-6-33.

Конкурсна комісія