У МІН’ЮСТІ ПОВІДОМИЛИ, ЯК ПРАВИЛЬНО УКЛАСТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Дата: 17.02.2021 13:03

Сьогодні у землевласників, орендарів та потенційних покупців земельних ділянок виникає багато запитань. Зокрема, щодо договору оренди землі. У Міністерстві юстиції розповіли, як правильно укласти договір оренди землі

Повідомляється, що договір оренди землі має містити наступну інформацію: про об’єкт оренди (його кадастровий номер, місце розташування та розмір); дату укладення та строк дії договору оренди (строк дії договору оренди земельної ділянки не може перевищувати 50 років); відомості про орендну плату із зазначенням її розміру, індексації, способу та умов розрахунків, строків, порядку її внесення і перегляду, відповідальності за її несплату, а також інші умови, встановлені за домовленістю сторін.

Сторони договору можуть домовитися про встановлення будь-якого розміру орендної плати, але не менше ніж 3% визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки.

Вносити зміни до умов договору оренди землі можна за згодою сторін у письмовій формі шляхом укладення додаткової угоди. Якщо такої згоди немає, то спір вирішується в судовому порядку.

За матеріалами: https://agropolit.com/news/19683-u-minyusti-rozpovili-yak-pravilno-uklasti-dogovir-orendi-zemli