Інформація про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Дата: 18.02.2021 09:08

Відділ освіти, культури і туризму, молоді та спорту Бочечківської сільської ради, що знаходиться за адресою: Сумська область, Конотопський район, с.Бочечки, вул.Тракторна, 2, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади психолога Комунальної установи «Бочечківський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Бочечківської сільської ради.

Вимоги до кандидатів на заміщення вакантної посади:

•  громадянство України;
  •  вільне володіння державною мовою;
  •  вища освіту ступеня не нижче магістра/спеціаліста;
  •  стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років;
  • організаторські здібності, досвід упровадження інновацій, педагогічних новацій і технологій у системі освіти, у тому числі інформаційно-комунікаційних;

До участі в конкурсі подаються документи:

- заява про участь у конкурсі, згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- копія паспорта громадянина України або ІD-картки;

- копія документа про вищу освіту не нижче освітнього ступеня спеціаліста/магістра;

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної  діяльності не менше п’яти років на момент їх подання;

- особовий листок з обліку кадрів затвердженої форми та дві фото розміром 3х4;

-  копія військового квитка/посвідчення для військовозобов’язаних;

- медичну довідку про проходження обов’язкових первинного та періодичного психіатричного оглядів (затвердженого зразка).

Особа може подавати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

Додаткова інформація надається посадовими особами відділу освіти, культури і туризму, молоді та  спорту Бочечківської сільської ради за номером 57-6-33.