ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ МОЖНА БУДЕ ОТРИМАТИ В ДІЇ

Дата: 18.02.2021 15:43

Уряд прийняв постанову, що дозволяє обміняти або замовити посвідчення водія в мобільному застосунку та на порталі Дія

Постановою Кабінету Міністрів внесено зміни до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортним засобом.

«У Дії можна буде замовити послугу з видачі чи обміну посвідчення водія. Буде можливо просто зайти у застосунок, замовити посвідчення і потім його забрати у найближчому сервісному центрі МВС. Нам писали, просили про це і ось нарешті ми готові до запуску цієї послуги», – повідомив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр цифрової трансформації Михайло ФЕДОРОВ.

Щоб обміняти посвідчення водія в Дії, потрібно буде заповнити необхідні поля, вказати про наявність медичної довідки, дійсної на дату подання заяви, та подати заявку.

Дію 2.0 оновили 3,7 млн українців, з них — 1,5 млн користуються цифровими водійськими посвідченнями.

Нагадаємо, Верховна Рада прирівняла цифрові документи в Дії до паперових. Постанову було розроблено за підтримки Міністерства внутрішніх справ України.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/mihajlo-fedorov-posvidchennya-vodiya-mozhna-bude-otrimati-v-diyi