20 лютого - День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 13:19

Шановні мешканці Бочечківської територіальної громади!

20 лютого 2014 року Україна прощалася із загиблими на Майдані Героями України. Події 2014 року стали переломним етапом у новітній історії України та відродили надію на те, що мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Прагнення відновити єдність, незалежність і справедливість об’єднало десятки тисяч українців із різних областей, районів, які пліч-о-пліч відстоювали інтереси простих громадян. На Майдані не було бідних чи багатих, сильних чи слабких. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ.

Минуло 7 років з дня початку Революції Гідності, але боротьба за незалежну, європейську Україну досі триває. Сьогодні українські солдати, в тому числі і чимало наших земляків, намагаються долати ворога, захищаючи свою незалежність на сході України. І віримо, що перемога буде за нами, бо ми боронимо свою землю, захищаємо майбутнє своїх дітей. Адже у важкий для країни час, кожен українець прагне довгоочікуваного миру та позитивних змін в державі.

В цей день згадаймо про подвиг Героїв Небесної Сотні, який вже вписаний у сторінки української історії. Їх прагненням було змінити життя на краще, мати змогу вільно обирати, бути незалежними, жити у європейскій, правовій державі.?

У кожного з них залишилися родини, діти, нереалізовані плани та мрії.

Вшануємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. А нам належить зробити все, щоб збудувати таку Україну, за яку вони поклали своє життя. Це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями, перед пам’яттю загиблих співвітчизників.

Трагічна подія назавжди залишиться в нашій історії, як пам’ятний день – День Героїв Небесної Сотні.

Схилімо наші голови у скорботі. Помолімося за героїв! Світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

Слава живим героям!

З повагою Бочечківський сільський голова Віктор БОРОШНЄВ та старости