День відкритих дверей в Бочечківському НВК

Дата: 26.02.2021 19:58

У закладі загальної середньої освіти 23 лютого учнівський та педагогічний колектив радо зустрічали учнів та батьків Духанівського НВК. Для гостей була проведена захоплююча екскурсія навчальним закладом, під час якої учителі предметники познайомили з навчальними кабінетами, розповіли про досягнення, а також показали майстер класи з використанням інноваційних технологій та новітніх інтернет ресурсів які застосовують під час уроків, виховних заходів. За програмою відвідали медіатеку, спортивну кімнату, банкетну залу, переглянули звіт творчих колективів гуртків: вокально-хореографічного «Браво»  та шкільного лісництва «Друзі лісу». Учителі 1-4 класів презентували свої класні кімнати в яких навчаються маленькі школярі за програмою НУШ, до ресурсної кімнати запросив соціальний-педагог. Зустріч  закінчилася гостинним смачним чаюванням.