Дата: 27.02.2021 12:23

#HealthySchools #школадружби #Козацький_НВК

Нарешті стартував І тиждень Happy Челенджу Всеукраїнського проекту  Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів - Школа дружби. Тема цього тижня - дружня взаємодія між дітьми та протидія булінгу. В рамках тижня було проведено багато цікавих активностей щодо протидії булінгу та насильства. Психологиня Горбач О.М.  провела для учнів 6 класу інтерактивне заняття "Моє цікаве дозвілля без насильства та булінгу". ????????Учні ознайомилися з поняттям, формою та структурою булінгу. Працюючи в групах знайшли правильні рішення для того, як цікаво та змістовно можна проводити свій вільний час без булінгу. Спільно створили неперевершені колажі.????????????